Piper Halliwellová

1. ledna 2007 v 14:23 | Aqua |  Charmed
Datum narození: 7. srpna 1973
Místo narození: San Francisco
Muži: Leo Wyatt, Jeremy Burns (čaroděj), Dan Gordon, Jack, Josh, Mark Cho (duch), Joe (na koleji), Barry, Tim (v osmé třídě), Billy Wilson (také v osmé třídě). Několik schůzek v šesté sérii
Zaměstnání: Bankovní úřednice (kolem jejího dvacátého roku), šéfkuchařka, později pracovala jako provozní v Quake, v současnosti majitelkou P3
Manželství: Leo Wyatt (22. února 2001)
Rozvody: Leo Wyatt v roce 2004
Děti: Wyatt Matthew Halliwell (16. únor 2003), Chris Perry
Datum úmrtí: /
Rodokmen: dříve prostřední ze sester, nyní, po smrti Prue, nejstarší
Síly: zastavování času, molekulární urychlování
Auto: Tmavě zelený Jeep Cherokee a nyní tmavě modrý Jeep Cherokee


Piper je prostřední ze tří sester. Piper byla velice nesmělá a ustrašená, ale v žádném případě ne zbabělá, naopak. Po smrti Prue se stala nejstrarší a musela se naučit nést zodpovědnost, která s tímto postavením souvisí. Díky svojí moci, kterou ovládá rukama, dokáže zmrazovat čas. V první sérii neuměla se svou schopností moc dobře zacházet, většina ze zasažených "rozmrzla" po určité době sama aniž by si to zrovna v ten okamžik přála, ale od druhé série svoji schopnost začala plně ovládat- dokáže čas zmrazit na delší dobu a také "rozmrazit" kteréhokoliv člověka aniž by probudila ostatní.
Ve třetí serii ji ovládala natolik, že mohla zmrazit jenom lidi aniž by se přestali hýbat démoni. Miluje vaření a jejím snem je mít vlastní restauraci, proto odešla z Quake a za podpory sester otevřela svůj vlastní klub nazvaný 3P.
O její přízeň bojovali dva muži. Světlonoš Leo a soused Dan, ale nakonec se rozhodla pro Lea, za kterého se později přes mnohé těžkosti vdala. Získala novou schopnost, která je prakticky pravým opakem "zmrazování". Nyní dokáže urychlit molekuly, což způsobí explozi. Stejně jako se svou první schopností, měla Piper problémy ovládnout i tuto. Ačkoliv se jí to nyní daří, někdy nechává z rozčilení vybuchovat věci i teď.
Po smrti Prue byla naprosto zdrcená a měla trochu potíže se svou nevlastní sestrou Paige. Piper se musela vyrovnat s tím, že přebírá roli nejstarší sestry a nejmocnější čarodějky. Klubu P3 se zatím nesmírně daří.
Leovi porodila magií obdařeného syna a pokračovatele linie Haliwellů Wyatta. Přestože spolu byli šťastní musel Leo odejít a přijmout nový úkol jako Starší, takže se z ní stala svobodná matka. Pak se ale s Leem k sobě vrátili, měli syna Chrise Perryho. Leo se rozhodl že nebude jenom starším na nebesích, ale že se postará o svou rodinu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RickyDwelm RickyDwelm | E-mail | Web | 22. července 2018 v 5:39 | Reagovat

Алюминиевая опалубка распространена на тех стройках, где многократное применение конструкций не обязательно. Данный вид съемной опалубки http://builderbest.byethost7.com/ широко востребован на современном строительном рынке.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.