Skotsko

31. ledna 2007 v 13:00 | Aqua |  About me
Ach jo...tento článek píšu podruhé a zajímalo by mě, jestli to bude vypadat líp než předtím. S tím předchozím jsem byla docela spokojená..no ale co už:/

Včera večer mi můj nejlepší kámoš připomněl jednu akci, na kterou jsem tak trochu pozapoměla, což byla chyba, protože tato akce je pro mě jakýmsi mezníkem v životě. Je poslední dobrou akcí v určité části méno života, která těsně po ní skončila.

Tuto akci nazýváme heslovitě - Skotsko..to pro mě a pro mnohé mluví za vše. Když jsem jela do Skotska, tak všechno okolo mě nebylo zrovna podle mojich představ, ba naopak, ale to už se ostatně stává v životě docela často, s tím se moc nadělat nedá. Skotsko bylo pravý opak..Všechno co stálo za hov.. pozbylo významu..tam kde dřív byla nudná šeď začalo prosvítat slunce..život zazářil dalšími jasnými barvami..

Proč to píšu? sama ani nevím..snad proto že ted těch barev znám ještě víc...jsou mnohdy temné až černé, ale je mezi nima hodně barev jasných.. Skotsko je důležité díky tomu, že mi pak život ukázal, co je opravdu důležité a na to nikdy nezapomenu!
A tady malá foto ze Skotska..bohužel jsme to nefotili my. To proto, že můj pc mi nechce dovolit, abych sem dala naše fotečky:(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dádulík dádulík | E-mail | Web | 2. dubna 2007 v 20:35 | Reagovat

to smazávání článku mě štve!! už se mi to stalo po několikáté!!! a ani jsem se už nenamáhala to psát znovu, protože by moje nervy nevydržely, kdyby se to stalo znova!! ; o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.